Aranżacja salonu w 2020 roku

Tak jak moda odzieżowa z sezonu na sezon zmienia się, jak w kalejdoskopie, wciąż podsuwając nowe propozycje, będące często powrotem do ubrań znanych nam sprzed kilku lat, tak samo moda wnętrzarska każdego roku ulega zmianom i rotacjom, a projektanci mebli i dodatków wciąż starają się nas zaskakiwać nowymi rozwiązaniami. Jaka będzie moda w 2020 roku? Jakie meble, jaki styl i dodatki wybrać do salonu, żeby stworzyć stylowe i przytulne wnętrze, zgodne z panującymi trendami?

Wielofunkcyjne rozwiązania w Twoim salonie

Modna aranżacja salonu w 2020 roku to przede wszystkim użyteczność i wielofunkcyjność. Modułowe sofy, funkcjonalne komody do salonu, czy też ozdobne i pojemne kredensy świetnie sprawdzą się jako meble do modnego salonu. Urządzając wnętrze pokoju dziennego, staramy się przede wszystkim dopasować rozwiązania do potrzeb rodziny oraz możliwości, jakie daje nam metraż pomieszczenia. Stylowa aranżacja salonu w 2020 roku zakłada minimalizm formy, połączony z funkcjonalnością wybranego mebla. Modułowy, nowoczesny narożnik, świetnie sprawdzi się jako mebel wypoczynkowy dla całej rodziny, dzięki możliwości wyboru różnych kombinacji tego samego mebla, jest on bardzo uniwersalny. Proste, eklektyczne komody, idealnie wpiszą się w modne nowoczesne wnętrze, lakierowane fronty bez zbędnych dodatków pozwalają zachować minimalizm, natomiast pojemne wnętrze, gwarantuje odpowiednią przestrzeń do przechowywania.

komody

Tradycja kontra nowoczesność

Każdego roku w modzie wnętrzarskiej możemy spotkać zarówno nawiązania do tradycji i klasyki, jak i coraz prostsze, industrialne rozwiązania. Dzięki tak różnym i odrębnym stylom każdy bez względu na upodobania może urządzić salon w optymalnym dla siebie klimacie. Zwolennicy klasycznych form, stylu prowansalskiego czy wręcz rustykalnego znajdą w ofercie sklepów meblowych wspaniałe kredensy na rzeźbionych nóżkach, zdobione komody i wiele innych mebli, idealnych do salonu urządzonego właśnie w takim klimacie. Amatorzy nowoczesności, świetnie odnajdą się z kolei w ofercie lakierowanych komód, surowych drewnianych stołów, czy też skandynawskich minimalistycznych kredensów.

Reply