Stoliki kawowe – na jaką wielkość się zdecydować?

Bardzo popularnym elementem wyposażenia wnętrz w ostatnim czasie stały się stoliki kawowe. Coraz więcej osób pragnie mieć tego typu dodatek w swoim domu. Jednak często wielu klientów nie wie, na jaki stoli kawowy się zdecydować. Zatem jaki model warto zakupić, aby idealnie pasował do naszego wnętrza?

Rodzaje stolików kawowych

Stolik kawowy w mieszkaniu może pełnić bardzo różnorodne funkcje. Może stanowić doskonały element wyposażenia wnętrz, jednak także może być to często użytkowany mebel. Warto wiedzieć, iż możemy wyróżnić kilka rodzajów stolików kawowych. Przede wszystkim bardzo popularny jest nowoczesny stolik kawowy, który posiada atrakcyjne podświetlenie LED.

Jest to produkt, który idealnie pasuje do nowoczesnych pomieszczeń. Kolejnym przykładem popularnego modelu jest ława w kolonialnym stylu, która wprowadzi do naszego pomieszczenia odrobinę luksusu. W wielu sklepach możemy zakupić także stolik skandynawski, który posiada tylko trzy nogi oraz stoli kawowy w postaci skrzyni lub model ze szklanym blatem.

Stolik kawowy

Stolik kawowy

Wielkości stolików kawowych

Należy mieć świadomość, iż stoliki kawowe charakteryzują się także różnorodną wielkością. Bardzo ważne jest, aby jego rozmiar był idealnie dopasowany do wymiarów naszych foteli oraz sofy. Jednym z najczęściej wybieranych stolików kawowych jest model, który posiada 110 centymetrów długości oraz 60 centymetrów wysokości. Rozmiary są bardzo różnorodne, taki mebel także możemy wykonać na zamówienie.

Stoliki kawowe stają się coraz bardziej popularne. Bardzo dużo osób pragnie mieć tego typu produkt w swoim domu. Szczególną popularnością cieszą się stoliki kawowe do salonu, które możemy spotkać w bardzo wielu mieszkaniach. Jednak należy pamiętać, iż decydując się na zakup tego typu stolika powinniśmy pamiętać, aby był on idealnie dopasowany do reszty naszego wyposażenia wnętrz.

Reply